תודה ענקית

תודות מעומק הלב למתנדבות ולמתנדבים הרבים שבזכותכם יצא המרוץ אל ריצתו הארוכה והמפותלת אל קו הגמר. לא ניתן לבצע אירוע בסדר גודל כזה ללא עזרתכם והתגייסותכם.

תודות ל:
סהר שחף ותמיר אורן שרכבו על ג'יפ 16 שעות רצופות רובן בלילה בניווט לא קל ודרכים קשות כדי לסמן ושוב לחזור ולסמן במקום הסימונים שנבלעו אל מעמקי אוהליהם של נוודי המדבר. סהר ותמיר מהקשוחים והמסורים, מעטים היו עומדים במשימה כזאת, שאפו.
 אמיר דיין, חבר עוד מימי הצבא שהיה שותף לתכנית ולפרטיו מהסיור הראשון וסימן בלילה קטע ארוך לתחנה 1 במצפה ים המלח למתחרי האולטרה והמרתון. ביחד עם אמיר נועם אדוריאן, נבו, אייטי, שלף, והצלם רונן.

אורי בן דוד על הסימון הלילי של הציר האחריות לתחנה מס' 2 עם במיה.

רוני רום ושי סילברמן, חברים מהצבא, שסימנו את הדרך לתחנה 3, רצו עם הרצים, צילמו אותם, וחצו את רמת המדבר פעמיים לטובת הרצים. עם הראל לסרי, במיה ועדידי.

לאילן כהן האיש והחובש על ההכוונה באזור מצוקי דרגות.
 לעוז אילת על תחנה 4 המופלאה והמרק לרצים.
 לצביקה אמיתי על ההכוונה באזור מנזר מר סבא.
 לניסים ויוגב וביחד עם גילה שרבף ומנדל על תחנה 5 יפהפייה על פסגת ג'בל מונטאר.
 לתמי אלקובי ומור אבן שהאנרגיות שלהן האפילו על הירח, שהזניקו את המרוצים עם גיא גורן וגדעון וחיוכיהן במנזר מר סבא עם העידוד והליווי, לפי משתתפי המרוץ היו זריקת אדרנלין.
 לנקודת הריכוז והסיום לאילנית המופלאה שלנו עם נהוראי, שרון ודניאל שקיבלו את הספורטאים והספורטאיות בנקודת הריכוז ובסיום.
 לגדי שעטף את ההכנות למרוץ, נכנס ברמ"ח איבריו לכל חלקיק בהפקה וגם רץ…. ותודה ענקית ולייעוץ וההכוונה המקצועית של ליז המלכה.
 ויש אחד, בן 14, שגב שרבף שהיה אצלי בג'ים וטורטר יחד איתי במרדף הסימונים מצומת אלמוג אל מעבר קומראן…. 3 פעמים כי גם שם הסימנים והלדים היו אטרציה מקומית… שגב, אין עליך

ושוב תודה גדולה על המסירות והעזרה

מתנדבים למירוץ הבא

שותפים לדרך